FORRETNINGSBETINGELSER FAGBESKRIVELSER OPTIMERING INFO TIL BEHANDLERE VIFAB & RAB OM FAGBOGEN  
Søgeord: kliniknavn/efternavn/lidelse  Post nr / By Område
 
Adresse Telefon / Fax  
Alfabetisk rækkefølge: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å
Kategorioversigt - Få overblik over alle rubrikker


Klinikker
 
Viser: 1 til 21 af 21 (1 sider) Side: 1 

Alkoholbehandlingen Odense - Svendborg


Bjergegade 15 C
5000 Odense C
Tlf: 63 75 45 45
Fax: 63 31 22 10
Email: alkoholbehandlingen@odense.dk
 


Allerød Kommune

Rådhusvej 1
3450 Allerød
Tlf: 48 10 01 00
Fax: 48 14 02 08
Email: kommunen@alleroed.dk
 


Den kommunale sundhedstjeneste

Ledende sundhedspl. Kirsten Storinggaard
Gammelgårdsvej 88
3520 Farum
Tlf: 72 35 56 95
Mobil: 72 16 56 95
Fax: 72 35 57 09
Email: sundhedsplejerske@furesoe.dk
 


Fredericia Kommune

Gothersgade 20
7000 Fredericia
Tlf: 72 10 70 00
Fax: 72 10 71 15
Email: kommunen@fredericiakom.dk
 


Frederikshavn Kommune


Rådhus Alle 100
9900 Frederikshavn
Tlf: 98 45 50 00
Email: post@frederikshavn.dk
 


Frederikssund Kommune


Torvet 2
3600 Frederikssund
Tlf: 47 35 10 00
Fax: 47 35 10 99
Email: email@frederikssund.dk
 


Greve Kommune


Rådhusholmen 10
2670 Greve
Tlf: 43 97 97 97
Fax: 43 97 90 90
Email: raadhus@greve.dk
 


Haderslev Kommune

Gåskærgade 26, Postboks 1051
6100 Haderslev
Tlf: 74 22 23 24
Fax: 74 53 14 81
Email: pj@athena-com.dk
 


Hedensted Kommune

Niels Espes Vej 8
8722 Hedensted
Tlf: 79 74 11 11
Fax: 79 74 11 00
Email: raadhus@hedenstedkom.dk
 


Herning Kommune


Torvet 5
7400 Herning
Tlf: 96 28 28 28
Fax: 96 28 24 40
Email: kommunen@herning.dk
 


Holstebro Kommune

Kirkestræde 11
7500 Holstebro
Tlf: 96 11 75 00
Email: webmaster@holstebro.dk
 


Ishøj Kommune


Ishøj Store Torv 20
2635 Ishøj
Tlf: 43 57 75 75
Fax: 43 57 71 57
Email: ishojkommune@ishoj.dk
 


Lyngby-Tårbæk Kommune


Lyngby Torv 17
2800 Lyngby
Tlf: 45 97 30 00
Email: lyngby@ltk.dk
 


Middelfart Kommune

Østergade 11
5500 Middelfart
Tlf: 63 41 18 58
Email: middelfart@middelfart.dk
 


Morsø Kommune


Jernbanevej 7
7900 Nykøbing Mors
Tlf: 99 70 70 00
Email: kommunen@morsoe.dk
 


Slagelse Kommune

Rådhuspladsen 11
4220 Korsør
Tlf: 58 55 36 00
Fax: 58 50 08 50
Email: kommune@slagelsekommune.dk
 


Sønderborg Kommune

Rådhustorvet 10
7730 Hanstholm
Tlf: 74 42 93 00
Fax: 96 55 77 00
Email: raadhus@sonderborg.dk
 


Tørring-Uldum Kommune

Tjørnevej 6
7171 Uldum
Tlf: 79 91 82 55
Fax: 75 67 80 70
Email: tuk@tuk.dk
 


Tårnby Kommune Tårnby Kommune

Amager Landevej 76
2770 Kastrup
Tlf: 32 47 11 11
Email: kommunen@taarnby.dk
 


Varde kommune Varde Kommune


Bytoften 2
6800 Varde
Tlf: 79 94 68 00
Fax: 75 22 07 28
Email: vardekommune@varde.dk
 


Aalborg Kommune


Rantzausgade 6
9100 Aalborg
Tlf: 99 31 31 31
Email: aalborg_kommune@aalborg.dk
 

Viser: 1 til 21 af 21 (1 sider) Side: 1 

FORRETNINGSBETINGELSER FAGBESKRIVELSER OPTIMERING INFO TIL BEHANDLERE VIFAB & RAB OM FAGBOGEN