FORRETNINGSBETINGELSER FAGBESKRIVELSER OPTIMERING INFO TIL BEHANDLERE VIFAB & RAB OM FAGBOGEN  
Søgeord: kliniknavn/efternavn/lidelse  Post nr / By Område
 
Adresse Telefon / Fax  
Alfabetisk rækkefølge: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å
Kategorioversigt - Få overblik over alle rubrikker


Klinikker
 
Viser: 1 til 17 af 17 (1 sider) Side: 1 

Klinik for Syn og Udvikling


Hjælp ved ordblindhed, indlæringsproblemer, samsynsproblemer og synsproblemer

Optometrist Thomas Kirkfeldt
Ole Kirksvej 19
7190 Billund
Tlf: 75 35 33 15
Mobil: 40 62 71 52
Email: klinik@syn-udvikling.dk
Web: www.syn-udvikling.dk
 


Stenbroen

Sct Laurentiivej 48
9990 Skagen
Tlf: 98 44 15 33
 


AP Synspleje

Optometrist Anne Preisler
Nygårdsvej 10
3520 Farum
Tlf: 28 25 60 42
Email: post@apsynspleje.dk
 


Brille-Mie

Mie Lauritzen
Humlebæk Centret 29
3050 Humlebæk
Tlf: 49 16 82 28
Email: kontakt@brille-mie.dk
 


Byens Optik ApS


Ahlgade 30K
4300 Holbæk
Tlf: 59 43 10 40
Fax: 59 43 10 63
Email: byens.optik@mail.tele.dk
 


Klar Syn Centret

Optiker Per Long
Kappelhøjvej 125 A
3300 Frederiksværk
Tlf: 44 99 00 85
Mobil: 27 58 00 63
Email: per@perlong.dk
 


Memira


1570 København V
Tlf: 70 27 03 12
Email: kobenhavn@memira.dk
 


NYT SYN Danmark A/S


Skæringvej 98
8520 Lystrup
Tlf: 70 26 09 08
 


Nyt Syn Haslev

Torvet 2
4690 Haslev
Tlf: 56 31 20 11
Fax: 56 31 23 91
Email: haslev@nytsyn.dk
 


Profil Optik

Lars Brauner
Glostrup Centret 10
2600 Glostrup
Tlf: 43 96 16 42
Fax: 43 96 17 45
Email: lars.brauner@adr.dk
 


Profil Optik

Palle Jespersen
Nygade 14
9700 Brønderslev
Tlf: 98 82 03 41
Fax: 98 80 13 41
Email: bronderslev@profiloptik.dk
 


Profil Optik

Helle & Dan Palmqvist
Skottegården 6
2770 Kastrup
Tlf: 32 50 51 72
Fax: 32 51 99 06
Email: kastrup@profiloptik.dk
 


Profil Optik

Finn Ravn
Langegade 26
5300 Kerteminde
Tlf: 65 32 19 26
Fax: 65 32 47 93
Email: kerteminde.optik@finnravn.dk
 


Profil Optik

Jens Melvej & Jørn Møller
Storegade 28
6800 Varde
Tlf: 75 22 33 66
Fax: 75 21 02 55
Email: varde@profiloptik.dk
 


Profil Optik

Henrik Lund Hansen
Nørregade 9
7100 Vejle
Tlf: 75 82 68 79
Fax: 75 82 50 51
Email: vejle@profiloptik.dk
 


Vision Synscenter & Kontaktlinseklinik

Gammel Kongevej 179
1850 Frederiksberg C
Tlf: 33 23 30 10
Fax: 33 23 14 36
Email: info@visionsyn.dk
 


Visuel Info

Klinik for motorik - Blåvandshuk Idrætscenter Helle K. Thomsen
Strandvejen 2
6840 Oksbøl
Tlf: 24 60 95 39
Email: helle@klinik-for-motorik.dk
 

Viser: 1 til 17 af 17 (1 sider) Side: 1 

FORRETNINGSBETINGELSER FAGBESKRIVELSER OPTIMERING INFO TIL BEHANDLERE VIFAB & RAB OM FAGBOGEN